Kontynuujcie Waszą dobrą pracę!

Działacze CitizenGO

 

Kontynuujcie Waszą dobrą pracę!

0100.000
  79.386
 
79.386 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 100.000 firmas

Kontynuujcie Waszą dobrą pracę!

Jak Państwo wiedzą, koordynatorzy kampanii CitizenGO (odważne kobiety i mężczyźni, którzy inicjują nasze akcje w poszczególnych krajach) spotykają się z groźbami i atakami za sprzeciwianie się radykalnej lewicy i obronę życia oraz wartości rodzinnych.

Byli stawiani przed sądami, groziły im wysokie grzywny, ich reputacja była niszczona w mediach, prześladowano ich i grożono użyciem przemocy.

Ale te groźby nie dotyczą tylko naszych działaczy...

... radykalna lewica grozi również ich dzieciom i ich rodzinom!

CitizenGO daje obywatelom narzędzie sprzeciwu wobec radykalnej polityki aborcyjnej oraz agresywnej agendy politycznej LGBT. CitizenGO wywiera wpływ! Radykalna lewica o tym wie.

Dlatego lewicowcy nie cofną się przed niczym, aby grozić, zastraszać i uciszać CitizenGO oraz każdego, kto wspiera życie, rodzinę i wartości chrześcijańskie na całym świecie.

Te zaciekłe ataki mogą złamać nawet najbardziej zdeterminowanych spośród nas, dlatego bardzo proszę Państwa, aby przyłączyli się Państwo i podpisali specjalną deklarację poparcia dla naszych działaczy na całym świecie.

+ Petición a:

¡Firma esta petición ahora!

 
Introduce tu e-mail
Introduce tu nombre
Introduce tus apellidos
Añade un mensaje personal al email
Introduce tu país
Introduce tu código postal
Por favor seleccione una opción:

Drodzy koordynatorzy kampanii CitizenGO,

dziękuję Wam za Waszą niezwykłą pracę. Wasz wysiłek i poświęcenie przyczyniają się do rozwoju społeczności sympatyków CitizenGO i pomagają tak wielu osobom w wyrażaniu sprzeciwu wobec radykalnej ideologii proaborcyjnej i szkodliwej agendy politycznej LGBT.

Pomimo ciągłych gróźb i ataków, pozostańcie silni w roli obrońców życia dzieci nienarodzonych i wartości rodzinnych oraz bądźcie tymi, którzy dają swoją postawą świadectwo wierności chrześcijańskim ideałom.

Składając podpis, poświęcam tę krótką chwilę, by w ten sposób upewnić Was jak bardzo Was cenię za to co robicie.

Kontynuujcie, proszę, tę dobrą pracę.

[Tu nombre]

Kontynuujcie Waszą dobrą pracę!

¡Firma esta petición ahora!

0100.000
  79.386
 
79.386 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 100.000 firmas