CocaCola: skończcie z reklamami propagującymi ideologię LGBT!

Mówimy STOP kampaniom reklamowym CocaCola promującym ideologię gender i tzw. styl życia LGTB.

 

CocaCola: skończcie z reklamami propagującymi ideologię LGBT!

050.000
  36.186
 
36.186 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 50.000 firmas

CocaCola: skończcie z reklamami propagującymi ideologię LGBT!

Kilka miesięcy temu firma Coca Cola Company rozpoczęła w Polsce reklamowanie należącej do koncernu marki Sprite wprowadzając w niej wątki ideologii gender i tzw. styl życia LGTB, pod hasłem „żyj rześko”. 

Czyniła to w tonie sentymentalizmu, który z jednej strony starał się sympatyzować z młodymi ludźmi i nastolatkami w problemach, które przeżywają, z drugiej wpierać poczucie winy wszystkim, którzy nie są entuzjastami homoseksualnego stylu życia nazywając ich „hejterami”

Podobny ton miała nieco późniejsza kampania CocaCola na Węgrzech, gdzie reklamowano ten napój wizerunkami par gejowskich i lesbijskich.

Teraz w Argentynie, CocaCola uruchomiła reklamę o tej samej wymowie. Posunęła się jednak dalej, też mówi o "akceptacji", ale posługuje się w swoich spotach reklamowych wizerunkiem rodziny i małych dzieci. 

Jednakże to, co możemy zobaczyć, to fakt, że owym reklamom daleko do szukania akceptacji. To po prostu narzucanie ideologii, której wiele osób nie podziela, a większość rodziców nie chce, aby narzucać ją ich dzieciom.

 

W ten sposób CocaCola depcze prawo rodziców do chronienia swoich dzieci przed treściami o relacjach seksualnych lub rodzinie nieadekwatnych do ich wieku.
W rzeczywistości zaś w Konwencji o Prawach Dziecka, która powstała z inicjatywy Polski i którą podpisały i Węgry i Argentyna, zastrzega się wyraźnie, że to rodzice są odpowiedzialni za edukację i wychowanie swoich dzieci.

Tymczasem w miejscach publicznych w Argentynie, takich jak np. metro Buenos Aires, widoczne są dla wszystkich, w tym dla dzieci, takie plakaty:

Polska wersja obecna była na ulicach polskich miast kilka miesięcy temu:

Dlatego chcemy zwrócić się do władz koncernu, by wyeliminowały reklamy o podobnej wymowie, by odpowiedzialnie chroniły nieletnich przed niedostosowanymi do wieku przekazami.

Dość narzucania ideologii gender i tzw. homoseksualnego stylu życia naszym dzieciom!

+ Petición a:

¡Firma esta petición ahora!

 
Introduce tu nombre
Introduce tus apellidos
Introduce tu e-mail
Introduce tu país
Introduce tu código postal
Por favor seleccione una opción:
Procesamos tus datos personales de acuerdo con nuestras Política de privacidad y Normas de uso.Procesamos tus datos personales de acuerdo con nuestras Política de privacidad y Normas de uso.

CocaCola: skończcie z reklamami propagującymi ideologię LGBT

Od pewnego czasu uruchamiają Państwo serie reklam swoich produktów, które otwarcie promują tzw. homoseksualny styl życia oraz ideologię gender.
Reklamy pojawiają się w mediach społecznościowych z niegraniczonym dostępem dzieci i młodzieży, a plakaty są umieszczane w miejscach publicznych.

Domagam się zaprzestania wykorzystywania przez Państwa takich reklam i plakatów.

Wielu rodziców słusznie obawia się, że ich dzieci mogą zetknąć się z przekazem reklam nieadekwatnym do wieku.
Głównym prawem i zadaniem rodziców (a nie globalnych koncernów) jest przekazanie dzieciom wiedzy o relacjach międzyludzkich.
Kraje, w których pojawiają się Państwa reklamy przystąpiły do Konwencji o Prawach Dziecka, która wyraźnie wskazuje, że edukacja i wychowanie należy do obowiązków rodziców.

W przypadku, gdy reklama jest przekazywana w sposób publiczny, bez możliwości uchronienia przed nią dzieci, wyraźny przekaz, jednoznacznie afirmujący tzw. homoseksualny styl życia, jest niedopuszczalny.

Uważam również, że prawo rodziców do ochrony dzieci przed przekazami nieadekwatnymi do wieku nie stoi w sprzeczności z zasadą niedyskryminacji.
Mogę oczywiście tolerować ludzi, którzy hołdują tzw. homoseksualnemu stylowi życia, jednak nie zgadzam się, aby propagowano go wśród najmłodszych, wbrew prawu rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

Oczekuję Państwa pozytywnej reakcji, która wykaże Państwa społeczną współodpowiedzialność za ochronę dzieci i ich rodzin.

[Tu nombre]

CocaCola: skończcie z reklamami propagującymi ideologię LGBT!

¡Firma esta petición ahora!

050.000
  36.186
 
36.186 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 50.000 firmas