Vitajte na slovenskej stránke CitizenGO

Milí priatelia,

vitajte na slovenskej verzii stránky CitizenGO!

A dovoľte mi, aby som sa s Vami podelila hneď o niekoľko dobrých správ:

- Nadácia CitizenGo sa po skúsenosti veľkej zaangažovanosti Slovákov pre hodnoty života, manželstva a rodiny rozhodla napomôcť tomu, aby náš hlas bolo počuť ešte viac. Preto počnúc dneškom ponúka CitizenGO svoju web stránku, kampane a možnosť vytvoriť si vlastnú petíciu aj v našom materinskom jazyku.

- V snahe, aby sa tieto hodnoty s ešte väčšou ráznosťou presadzovali aj na Slovensku, CitizenGO vymenovala slovenského manažéra pre kampane: Moje meno je Miriam Kuzárová a rada Vám pomôžem pri vytvorení vašich vlastných kampaní, ktoré budú v súlade s hodnotami našej nadácie. 

- Zároveň, každý z Vás, kto doteraz odoberal novinky CitizenGO v cudzom jazyku, či už v angličtine, nemčine, alebo poľštine, bude od dnes dostávať aj informácie o globálnych kampaniach v slovenskom jazyku a navyše získa prehľad aj o našich aktuálnych kampaniach na Slovensku.

Ak si prajete, aby sme Vám zasielali informácie o globálnych a slovenských kampaniach IBA v slovenskom jazyku a chcete sa odhlásiť zo získavania emailov o globálnych kampaniach v cudzom jazyku, v ktorom ste ich dostávali doteraz, kliknite tu: http://citizengo.org/sk/sy/32583-vitajte

Ak chcete aj naďalej dostávať emaily v cudzom jazyku tak ako doteraz, a zároveň kampane v slovenskom jazyku, nemusíte robiť nič.

V mene nadácie CitizenGO Vám tiež chcem vyjadriť vďačnosť za to, že ste sa v uplynulom období zapojili do našich kampaní, a že sa nám spoločne podarilo dosiahnuť krásne víťazstvá:

Meriam Ibrahim, sudánska kresťanka odsúdená na smrť za údajnú konverziu z islamu, bola oslobodená.

Trest smrti nespravodlivo obvinenej kresťanky Asia Bibi bol odložený.

- Spoločnosti ako Coca Cola, Ford a Xerox prestali sponzorovať najväčšiu americkú organizáciu na vykonávanie potratov Planned Parenthood.

Toto je len pár z mnohých menších či väčších víťazstiev, ktoré sa aj vďaka nasadeniu obyvateľov krajiny v srdci Európy podarilo vo svete dosiahnuť. To nám dáva veľkú nádej, že nielen vo svete, ale aj v našej domovine dokážeme veľké veci.

V tomto duchu nám všetkým do nového roka prajem lepší svet a lepšie Slovensko, kde si každý váži ľudský život od jeho zrodenia až po prirodzený koniec, a kde každé dieťa môže vyrastať v rodine, ktorá má pevný základ v harmonickom manželstve otca a mamy.

S prianím pekného dňa,

Miriam Kuzárová

Campaings Manager, Slovakia